Porażka w Stężycy

W sobotnie południe juniorzy z Przytoczna przegrali po bardzo wyrównanym meczu ze Stężycą 5:3. Nasi zawodnicy cały mecz odrabiali straty goniąc wynik bramka za bramką jednak niektórym zawodnikom zabrakło ambicji i przy wyniku 3:3 zaczęli odpuszczać i grać od niechcenia z czego skorzystali zawodnicy Stężycy strzelając bramki na 4 i 5:3 przez sobotnią porażkę zawodnicy "Giganta" stracili miejsce na podium na korzyść swoich dzisiejszych rywali. Miejmy nadzieję że dwie ostatnie porażki młodych zawodników z Przytoczna dadzą im sporo do myślenia i zaczną grać z większym poświęceniem i ambicją. W następnej kolejce Przytoczno na własnym boisku podejmie Serokomlę Janowiec która z 17 punktami na koncie zajmuje obecnie 6 miejsce w tabeli.